depilacja laserowa logo
YouTube

Kosmetyka estetyczna

Odmłodzenie, ujędrnienie, relaks – efekt końcowy, na którym zależy tak samo nam, jak i naszym klientom. Jednak droga, która do niego prowadzi, zmienia się w zależności od potrzeb i możliwości klienta. Odmłodzić skórę i spłycić zmarszczki można zarówno dzięki liftingowi laserowemu, jak i radiowemu – dobór zabiegu zależy od potrzeb skóry, ale i oczekiwań klienta – np. jego cierpliwości. Podobnie rzecz ma się z likwidacją przebarwień – po konsultacji z klientem możemy wspólnie wybrać rodzaj zabiegu dostosowany do potrzeb – cosmelan, terapia laserowa, czy kwasy owocowe. Czasem wystarczy jeden rodzaj zabiegu, a czasem najlepsze efekty daje kompleksowa terapia składająca się z uzupełniających się zabiegów.

Szeroka oferta naszego centrum pozwala nam na zaproponowanie takiej terapii, która da satysfakcję i przyniesie efekty w oczekiwanym czasie. Co ważne – zadbać o siebie można bez względu na zasobność portfela.


Cosmelan zobacz

Kwasy owocowe zobacz

Peeling Kawitacyjny zobacz

Fale radiowe zobacz

Afrodyta zobacz

WAŻNE INFORMACJE


22-08-17
Zapraszamy do współpracy.
więcej>>>
NEWSY

KONTAKT

Grupa Merilyn

tel. 604 344 734

kontakt@merilyn.pl  |  WspółpracaCentra depilacji i laseroterapii:

gabinet - najbliższe zabiegi


mobilna

depilacja laserowa, laseroterapia, odchudzanie, lipocryo, wymrażanie tkanki tłuszczowej,odchudzanie, makijaż permanenty light sheer, dietetyka ,opalanie natryskowe, ipl, tatuaż brokatowy

by Ebiuro.pl