depilacja laserowa logo
YouTube

Kosmetyka estetyczna

Odmłodzenie, ujędrnienie, relaks – efekt końcowy, na którym zależy tak samo nam, jak i naszym klientom. Jednak droga, która do niego prowadzi, zmienia się w zależności od potrzeb i możliwości klienta. Odmłodzić skórę i spłycić zmarszczki można zarówno dzięki liftingowi laserowemu, jak i radiowemu – dobór zabiegu zależy od potrzeb skóry, ale i oczekiwań klienta – np. jego cierpliwości. Podobnie rzecz ma się z likwidacją przebarwień – po konsultacji z klientem możemy wspólnie wybrać rodzaj zabiegu dostosowany do potrzeb – cosmelan, terapia laserowa, czy kwasy owocowe. Czasem wystarczy jeden rodzaj zabiegu, a czasem najlepsze efekty daje kompleksowa terapia składająca się z uzupełniających się zabiegów.

Szeroka oferta naszego centrum pozwala nam na zaproponowanie takiej terapii, która da satysfakcję i przyniesie efekty w oczekiwanym czasie. Co ważne – zadbać o siebie można bez względu na zasobność portfela.


Cosmelan zobacz

Kwasy owocowe zobacz

Peeling Kawitacyjny zobacz

Fale radiowe zobacz

Afrodyta zobacz

WAŻNE INFORMACJE

NEWSY

KONTAKT

Grupa Merilyn

tel. 604 344 734

kontakt@merilyn.pl  |  WspółpracaCentra depilacji i laseroterapii:

gabinet - najbliższe zabiegi


mobilna

depilacja laserowa, laseroterapia, odchudzanie, lipocryo, wymrażanie tkanki tłuszczowej,odchudzanie, makijaż permanenty light sheer, dietetyka ,opalanie natryskowe, ipl, tatuaż brokatowy

by Ebiuro.pl