depilacja laserowa logo
YouTube

Kosmetyka pielęgnacyjna

Kosmetyka Pielęgnacyjna obejmuje zabiegi na twarz, szyję, dekolt i ciało. Naszym celem jest poprawa kondycji skóry oraz utrzymanie jej ładnego wyglądu. Zabiegi dobrane do potrzeb przynoszą pożądane efekty.

W ramach kosmetyki pielęgnacyjnej wykonujemy zabiegi nawilżające, odżywcze, regenerujące a także relaksacyjne. Pracujemy na najlepszych kosmetykach znanych i sprawdzonych firm.

Na skuteczna pielęgnację składa się wiele czynników. Najlepsze efekty daje połączenie najwyższej jakości preparatów, nowoczesnych urządzeń i zabiegów dobranych indywidualnie, w zależności od potrzeb skóry. To połączanie pozwala czuć się młodym, pięknym, zrelaksowanym i zadbanym.

Nasi specjaliści zdiagnozują stan Twojej skóry, dobiorą optymalne zabiegi i poradzą również jak pielęgnować skórę w domu, by osiągnięty w salonie efekt utrzymywał się maksymalnie długo.

WAŻNE INFORMACJE


22-08-17
Zapraszamy do współpracy.
więcej>>>
NEWSY

KONTAKT

Grupa Merilyn

tel. 604 344 734

kontakt@merilyn.pl  |  WspółpracaCentra depilacji i laseroterapii:

gabinet - najbliższe zabiegi


mobilna

depilacja laserowa, laseroterapia, odchudzanie, lipocryo, wymrażanie tkanki tłuszczowej,odchudzanie, makijaż permanenty light sheer, dietetyka ,opalanie natryskowe, ipl, tatuaż brokatowy

by Ebiuro.pl