depilacja laserowa logo
YouTube

Zdrowa opalenizna

Delikatna opalenizna podkreśla urodę, odejmuje lat i kilogramów. Jednak promienie UV powodują raka. Bez względu na to czy opaleniznę zdobyliśmy na plaży czy w solarium – może to być niebezpieczne. Jak więc wyglądać dobrze i nie ryzykować zdrowiem? Rozwiązaniem dla miłośników opalonego ciała jest opalanie natryskowe.

To nowoczesna metoda, która pozwala uzyskać najzdrowszą opaleniznę, bez ingerencji promieni UV. Dzięki niej skóra może mieć złocisty odcień przez cały rok.

Mogą z niej nawet korzystać kobiety w ciąży, dojrzałe i nastolatki, borykające się z trądzikiem. Preparat opalający nie ma też nieprzyjemnego zapachu, jaki towarzyszy większości samoopalaczy.

Zabieg polega na rozpyleniu na powierzchni ciała specjalnego płynu opalającego, który natychmiast zmienia odcień skóry na złocisty. Po rozpyleniu preparatu na kolejnych partiach ciała nastepuje suszenie. Dzięki tej technice opalenizna jest równomierna i wygląda naturalnie. Dzięki umiejętnemu nakładaniu preparatu można modelować sylwetkę. Efekt widoczny jest od razu. Przed zabiegiem należy wykonać dokładny peeling ciała.

WAŻNE INFORMACJE


22-08-17
Zapraszamy do współpracy.
więcej>>>
NEWSY

KONTAKT

Grupa Merilyn

tel. 604 344 734

kontakt@merilyn.pl  |  WspółpracaCentra depilacji i laseroterapii:

gabinet - najbliższe zabiegi


mobilna

depilacja laserowa, laseroterapia, odchudzanie, lipocryo, wymrażanie tkanki tłuszczowej,odchudzanie, makijaż permanenty light sheer, dietetyka ,opalanie natryskowe, ipl, tatuaż brokatowy

by Ebiuro.pl