depilacja laserowa logo
YouTube

Depilacja laserem diodowym Light Sheer. Trwałe efekty już po 3-4 zabiegach
Light Sheer jest najskuteczniejsza metoda depilacji laserowej na świecie, pozwalająca pozbyć się na trwałe niechcianego owłosienia. Tradycyjne metody depilacji są czasochłonne, wymagają systematyczności i powodują szereg skutków ubocznych – od podrażnienia skóry, przez wrastanie włosków, po zapalenie mieszków włosowych. Współczesne technologie jak light sheer dają nam jednak możliwość rozwiązania tego problemu raz na zawsze.Diodowy laser Light Sheer to najnowocześniejsze urządzenie, zaprojektowane specjalnie do usuwania niechcianych włosów szybciej i na zawsze.

depilacja laserowa light sheerdepilacja miejsc intymnych light sheer

 Jak to działa?

Strumień skoncentrowanego światła jest absorbowany przez pigment znajdujący się w cebulkach włosów - melaninę. Światło przez ułamek sekundy uszkadza te mieszki włosowe, które w tym czasie znajdują się w fazie wzrostu. Dzięki temu bezpowrotnie je niszczą. Laser Light Sheer ma system chłodzenia Chill Tip, który chroni warstwę skóry w trakcie zabiegu i podnosi komfort zabiegu. Najlepiej poddają się depilacji włosy ciemne i grube. W takim przypadku już nawet po 3 zabiegach można pozbyć się 90 proc. owłosienia. Długość zabiegu zależy od wielkości depilowanego obszaru. Zabiegi muszą być powtarzane, gdyż laser light sheer działa tylko na mieszki włosów, które są w fazie aktywnego wzrostu. Kolejne zabiegi powtarza się w odstępie 4 – 10 tygodniowym.

Czas trwania zabiegu

Postępowanie

Przeciwwskazania

WAŻNE INFORMACJE


22-08-17
Zapraszamy do współpracy.
więcej>>>
NEWSY

KONTAKT

Grupa Merilyn

tel. 604 344 734

kontakt@merilyn.pl  |  WspółpracaCentra depilacji i laseroterapii:

gabinet - najbliższe zabiegi


mobilna

depilacja laserowa, laseroterapia, odchudzanie, lipocryo, wymrażanie tkanki tłuszczowej,odchudzanie, makijaż permanenty light sheer, dietetyka ,opalanie natryskowe, ipl, tatuaż brokatowy

by Ebiuro.pl