depilacja laserowa logo
promocja ważna do dnia 2017-05-27
Likwidacja blizn i rozstępów

-50%

Rewitalizacja skóry, redukcja niedoskonałości i zmarszczek

Jeśli chcesz poprawić wygląd swojej skóry, odmłodzić ją i wygładzić zmarszczki, oferujemy specjalistyczne zabiegi wykonywane przez wysokiej klasy fachowca.

Jeśli zmarszczki mimiczne, tzw. kurze łapki, zmarszczki na czole, czy fałdy –nosowo-wargowe są dla Ciebie problemem – mamy jego rozwiązanie. Można je w prosty sposób wygładzić bez efektu „sztucznej twarzy”.
Nasz lekarz postawi diagnozę, dobierze preparat i wykona zabieg, który odejmie Ci lat, przywróci gładką i elastyczną skórę, a także opóźni proces pojawienia kolejnych zmarszczek. W trakcie zabiegu skóra stymulowana jest do samoregeneracji.

Dermatologia estetyczna daje pacjentom możliwość łagodzenia skutków upływającego czasu. Dermatologa estetycznego powinni odwiedzić nie tylko Ci, którzy szczególnie dbają o swoją skórę, ale także Ci, którzy jej nie oszczędzają, tzn. używają nieodpowiednich kosmetyków, nie zabezpieczają skóry przed niebezpiecznym działaniem słońca lub solarium. Tak zniszczona skóra starzeje się o wiele szybciej. Wizyta w gabinecie dermatologii estetycznej wskazana jest także wtedy, jeśli w przeszłości przeszliśmy choroby, które pozostawiły na naszej skórze oznaki. Centrum Merilyn oferuje między innymi zabiegi przy wykorzystaniu botoxu, wypełniaczy, a także mezoterapię.

W naszym Centrum zabiegi dermatologii estetycznej wykonuje lekarz z wieloletnim doświadczeniem – dr Ewa Duda. Jest ona ekspertem szkolącym lekarzy dermatologii estetycznej w renomowanych Specjalistycznych Gabinetach Lekarskich Dermed w Łodzi.

KONTAKT

Grupa Merilyn

ul. Gałeckiego 1b
96-100 Skierniewice
tel. 46 833 40 40

kontakt@merilyn.pl  |  Współpraca

pon nieczynne
wt-czw: 1000-1800
pt: 0800-2000
sob: 0900-1400

Centra depilacji i laseroterapii:

gabinet - najbliższe zabiegi


klasyczna

depilacja laserowa, laseroterapia, odchudzanie,
lipocryo, wymrażanie tkanki tłuszczowej,
odchudzanie, makijaż permanenty light sheer, dietetyka ,
opalanie natryskowe, ipl, tatuaż brokatowy

by Ebiuro.pl
YouTube