depilacja laserowa logo
promocja ważna do dnia 2017-05-27
Likwidacja blizn i rozstępów

-50%

Dietetyka żywieniowa

Odżywianie podstawą diety

Prawidłowe odżywianie jest podstawowym czynnikiem mogącym zapewnić długie i zdrowe życie. Dieta, wielu osobom, kojarzy się głównie z odchudzaniem. Jednak pojęcie diety ma znacznie szerszy zakres i nie odnosi się tylko do jadłospisu dla osób pragnących zrzucić zbędne kilogramy, ale ogólnie do komponowania codziennych posiłków.

Analizator składu ciała

Waga - analizator składu ciałaJeśli chcesz, żeby Twoje posiłki były pełnowartościowe, zdrowe i energetyczne, u nas dowiesz się, dlaczego składniki pożywienia takie jak białka, witaminy i tłuszcze są tak wartościowe i gdzie je znaleźć.

Jeżeli masz problemy zdrowotne (cukrzyca, tarczyca, jestes po zawale) i nie wiesz jak powinna wyglądać Twoja dieta, podpowiemy Ci co jeść i w jakich proporcjach. Nasz dietetyk ułoży dla Ciebie indywidualną dietę, a dzięki specjalistycznemu analizatorowi składu ciała dowiesz się, w jakim procencie Twoje ciało składa się z wody, w jakim z tłuszczu, a ile masz mięśni i – co równie ważne – poznasz swoją podstawową przemianę materii. Dzięki temu urządzeniu na bieżąco będzie można kontrolować postępy w odchudzaniu, a dietetyk wesprze Cię, by wytrwać w zmianie nawyków żywieniowych na zdrowsze.

KONTAKT

Grupa Merilyn

ul. Gałeckiego 1b
96-100 Skierniewice
tel. 46 833 40 40

kontakt@merilyn.pl  |  Współpraca

pon nieczynne
wt-czw: 1000-1800
pt: 0800-2000
sob: 0900-1400

Centra depilacji i laseroterapii:

gabinet - najbliższe zabiegi


klasyczna

depilacja laserowa, laseroterapia, odchudzanie,
lipocryo, wymrażanie tkanki tłuszczowej,
odchudzanie, makijaż permanenty light sheer, dietetyka ,
opalanie natryskowe, ipl, tatuaż brokatowy

by Ebiuro.pl
YouTube