depilacja laserowa logo
promocja ważna do dnia 2017-05-27
Likwidacja blizn i rozstępów

-50%

Kosmetyka kolorowaPiękna i zdrowa skóra, to płótno, na którym można malować. Efektowny wygląd na co dzień i od święta poprawia nasze samopoczucie i buduje pewność siebie. W ofercie kosmetyki kolorowej Centrum Merilyn znajdziesz propozycje, które pomogą osiągnąć wymarzony efekt.

Makijaż, to sposób na wydobycie tego, co w Tobie najpiękniejsze i ukrycie drobnych mankamentów. Dyplomowana wizażystka dobierze kosmetyki odpowiednie do Twojego typu urody, tak by podkreślić Twoje największe walory. Dobrze wykonany makijaż powoduje, że twarz wygląda na wypoczętą, młodszą, bardziej wyrazistą. Skóra zyskuje świeżość, a oczy błyszczą wyjątkowo pięknie.

Aplikacja najwyższej jakości kosmetyków, na odpowiednio przygotowaną skórę jest gwarantem trwałości makijażu. W tym, wykonanym przez nas, możesz swobodnie bawić się całą noc i cały czas wyglądać będziesz pięknie.

Wizytówką zadbanego człowieka są jego dłonie – dlatego w naszej ofercie znajdziecie profesjonalny manicure i pedicure dla kobiet i mężczyzn. Zdrowe, naturalne paznokcie, gładka skóra dłoni...

Marzysz o długich, fantazyjnie zdobionych paznokciach, a Twoje własne nie pozwalają na osiągnięcie tego efektu? Profesjonalna stylistka paznokci przedłuży je i ozdobi w najpiękniejsze wzory.

KONTAKT

Grupa Merilyn

ul. Gałeckiego 1b
96-100 Skierniewice
tel. 46 833 40 40

kontakt@merilyn.pl  |  Współpraca

pon nieczynne
wt-czw: 1000-1800
pt: 0800-2000
sob: 0900-1400

Centra depilacji i laseroterapii:

gabinet - najbliższe zabiegi


klasyczna

depilacja laserowa, laseroterapia, odchudzanie,
lipocryo, wymrażanie tkanki tłuszczowej,
odchudzanie, makijaż permanenty light sheer, dietetyka ,
opalanie natryskowe, ipl, tatuaż brokatowy

by Ebiuro.pl
YouTube