depilacja laserowa logo
promocja ważna do dnia 2017-05-27
Likwidacja blizn i rozstępów

-50%

Makijaż permanentny zobacz naszą galerię


makijaż permanentny

ABY OBEJRZEĆ GALERIĘ KLIKNIJ W OBRAZ POWYŻEJ

Makijaż bez wysiłku

W porannym pośpiechu, gdy liczy się każda minuta, nie tracimy czasu na makijaż. Nie trzeba go zmywać, można się z nim kąpać, nie rozmazuje się w ciągu dnia. Można nim poprawić defekty urody – wyregulować nierówne kontury (np. ust czy brwi), zniwelować asymetrię.

Specjaliści Centrum Kosmetyki i Dermatologii Estetycznej Merilyn, to wysokiej klasy fachowcy, pracujący na najlepszym sprzęcie, wykorzystujący wysokiej jakości materiały szwajcarskiej firmy Swiss Color. Dzięki połączeniu tego wszystkiego możecie Państwo liczyć na wyśmienity efekt ich pracy.


Co to jest makijaż permanentny?

To makijaż trwały i bezpieczny. Zabieg polega na wprowadzeniu barwnika w głębsze warstwy naskórka. Pigmenty wprowadzane są za pomocą specjalnego aparatu. Kolor barwnika jest dobierany indywidualnie. Głównym celem jest poprawienie wyglądu twarzy poprzez podkreślenie oczu, brwi lub ust. Makijaż permanentny codziennie wygląda świeżo, nigdy się nie rozmazuje, nie wymaga poświęcania mu czasu i utrzymuje się do 3 lat. Dzięki niemu możemy poprawić kształt brwi i rzęs stwarzając wrażenie ich zagęszczenia.

W Centrum Merilyn wykonujemy makijaż permanentny oczu – kreski na powiekach, brwi i makijaż ust – kontur i wypełnienie odpowiednio dobranym kolorem.

Co daje makijaż permanentny?

Dzięki zabiegowi można optycznie powiększyć oczy, podkreślić ich wyrazistość, uzyskać efekt zagęszczenia rzęs, skorygować ich kształt. Makijaż ust również daje możliwości skorygowania kształtu ust, podkreślenia i wyrównania ich konturu czy poprawienia naturalnego kolorytu warg.

Komu polecamy zabieg?

To doskonała metoda podkreślenia urody polecana dla kobiet zapracowanych, którym brakuje czasu na codzienny, poranny makijaż. To również idealny zabieg dla Pań, które na co dzień chcą dobrze wyglądać a nie potrafią bądź nie lubią się malować.

To także rozwiązanie dla Pań uprawiających sport- makijaż nie rozmaże się nawet podczas największego wysiłku i kobiet z dużą wadą wzroku noszących okulary, które uniemożliwiają wykonanie precyzyjnego makijażu oka.

Makijaż permanentny to mało inwazyjna metoda na skorygowanie drobnych niedoskonałości urody. Polecany przy zbyt jasnych lub zbyt rzadkich brwiach lub wręcz nieregularnych brwiach, bądź takich, na których henna krótko się trzyma. Dzięki zabiegowi można poprawić kształt brwi, zagęścić i przyciemnić je, co znacznie wpływa na wygląd całej twarzy i odejmuje lat. Z metody powinny skorzystać Panie, które nie są zadowolone z kształtu swoich ust czy oczu – makijaż permanentny umożliwia skorygowanie kształtów, optyczne powiększenie oczu, efekt zagęszczenia brwi. W przypadku ust metoda pozwala zarówno na pogłębienie koloru, jak i wyostrzenie kształtu ust, który z wiekiem staje się nieregularny.


Kto go wykonuje?

W naszym Centrum zabieg wykonuje doświadczona linergistka, kosmetyczka i wizażystka. Przed wykonaniem makijażu odbywa się konsultacja. Specjalista ustala z klientką, co i jak będzie korygowane i dobiera kolor. Pracujemy na najlepszym sprzęcie, wykorzystujący wysokiej jakości materiały szwajcarskiej firmy Swiss Color.

KONTAKT

Grupa Merilyn

ul. Gałeckiego 1b
96-100 Skierniewice
tel. 46 833 40 40

kontakt@merilyn.pl  |  Współpraca

pon nieczynne
wt-czw: 1000-1800
pt: 0800-2000
sob: 0900-1400

Centra depilacji i laseroterapii:

gabinet - najbliższe zabiegi


klasyczna

depilacja laserowa, laseroterapia, odchudzanie,
lipocryo, wymrażanie tkanki tłuszczowej,
odchudzanie, makijaż permanenty light sheer, dietetyka ,
opalanie natryskowe, ipl, tatuaż brokatowy

by Ebiuro.pl
YouTube