depilacja laserowa logo
promocja ważna do dnia 2017-05-27
Likwidacja blizn i rozstępów

-50%

Terapia laserowa jest metodą sprawdzoną klinicznie i bezpieczną. To metoda, która znajduje zastosowanie w fotoodmładzaniu, usuwaniu zmian naczyniowych, usuwaniu zmian pigmentowych, usuwaniu trądziku, depilacji.

Zabieg polega na oddziaływaniu na skórę światłem laserowym za pomocą aplikatora i jest całkowicie bezbolesny. Po zabiegu nie występują zaczerwienienie, złuszczanie oraz inne objawy uboczne uniemożliwiające normalne funkcjonowanie.

W Centrum Merilyn zabiegi wykonujemy nowoczesnym urządzeniem IPL iPulse 200, które posiada certyfikaty jakości: Certyfikat US FDA dla wszystkich zabiegów i CE o znaku CE0086 oraz opatentowaną technologię.

Proponujemy zabiegi:

Laser zabiegowy

UWAGA - terapię laserową rozpoczynamy miesiąc po zaprzestaniu opalania się na słońcu lub w solarium, miesiąc po odstawieniu leków światłouczulających, miesiąc po zabiegach złuszczających, miesiąc po odstawieniu kosmetyków z retinolem oraz miesiąc po odstawieniu naparów z dziurawca, nagietka i szałwii. Przed fotodepilacją nie depilujemy się przez miesiąc, jedyna dopuszczalna metoda usuwania owłosienia to golenie. W ciagu miesiąca po skończeniu terapii niedozwolone jest opalnie się na słońcu i w solarium a przez pierwsze 14 dni konieczne jest stosowanie kremów ochronnych z filterm min. 50

KONTAKT

Grupa Merilyn

ul. Gałeckiego 1b
96-100 Skierniewice
tel. 46 833 40 40

kontakt@merilyn.pl  |  Współpraca

pon nieczynne
wt-czw: 1000-1800
pt: 0800-2000
sob: 0900-1400

Centra depilacji i laseroterapii:

gabinet - najbliższe zabiegi


klasyczna

depilacja laserowa, laseroterapia, odchudzanie,
lipocryo, wymrażanie tkanki tłuszczowej,
odchudzanie, makijaż permanenty light sheer, dietetyka ,
opalanie natryskowe, ipl, tatuaż brokatowy

by Ebiuro.pl
YouTube