depilacja laserowa logo
promocja ważna do dnia 2017-05-27
Likwidacja blizn i rozstępów

-50%
gwarancja na depilację laserową

Wiele osób obawia się kosztów i wyników depilacji laserowej.  Powodem najczęściej są doświadczenia własne, bądź historie innych osób, które mają za sobą nieudane zabiegi. Niestety, na rynku pojawia się coraz więcej gabinetów, które kuszą klientów obietnicami skutecznej depilacji laserowej, a pracują na tańszym sprzęcie, przeznaczonym do innego rodzaju zabiegów, a czasem wręcz na podróbkach, które w ogóle nie są laserami. W efekcie zabieg jest nieskuteczny i zraża klientów do laseroterapii. Tymczasem profesjonalne urządzenia naprawdę gwarantują pożądane efekty.


W Centrum laseroterapii Merilyn pracujemy laserami od ponad 6 lat. Wykwalifikowany zespół posiada liczne certyfikaty na urządzenia najwyższej klasy, których używamy przy każdym zabiegu. Zdajemy sobie sprawę, że depilacja laserowa nie należy do najtańszych form walczenia ze zbędnym owłosieniem. Jest jednak najskuteczniejsza i w konsekwencji, jeśli profesjonalnie wykonana,  opłacalna również pod względem ekonomicznym

My mając niezachwianą pewność co do jakości usług i chcąc Wam dać poczucie bezpieczeństwa, w 2015 roku wprowadzamy program:

DEPILACJA PEŁNA SATYSFAKCJA

 Co to oznacza dla naszych klientów?

Jeżeli po pierwszym zabiegu depilacji laserowej wykonanym w naszym gabinecie,  w ciągu 4 tygodnia , zgłosisz się do naszej siedziby, a na obszarze poddanym depilacji laserowej owłosienie wróci do stanu sprzed zabiegu, zwrócimy 100 proc. poniesionych kosztów lub przeprowadzimy nieodpłatnie zabieg raz jeszcze. Dodatkowo zaproponujemy zabieg pielęgnacyjny.

KONTAKT

Grupa Merilyn

ul. Gałeckiego 1b
96-100 Skierniewice
tel. 46 833 40 40

kontakt@merilyn.pl  |  Współpraca

pon nieczynne
wt-czw: 1000-1800
pt: 0800-2000
sob: 0900-1400

Centra depilacji i laseroterapii:

gabinet - najbliższe zabiegi


klasyczna

depilacja laserowa, laseroterapia, odchudzanie,
lipocryo, wymrażanie tkanki tłuszczowej,
odchudzanie, makijaż permanenty light sheer, dietetyka ,
opalanie natryskowe, ipl, tatuaż brokatowy

by Ebiuro.pl
YouTube