depilacja laserowa logo
promocja ważna do dnia 2017-05-27
Likwidacja blizn i rozstępów

-50%
Agnieszka Buczyńska

Agnieszka Buczyńska

Właścicielka Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki oraz Gabinetu Kosmetycznego Merilyn.  Laseroterapeutka z siedmioletnim doświadczeniem, obsługująca IPL iPulse 200 oraz laser diodowy LightSheer. Specjalistka kriolipolizy LipoCryo.  Technik usług kosmetycznych. Od 20 lat zajmuje się wizażem, jest również stylistką paznokci. Linergistka makijażu permanentnego Swiss Color z umiejętnościami zdobywanymi na  na licznych szkoleniach prowadzonych przez trenera międzynarodowego.Magdalena Dąbrowska

Magdalena Dąbrowska

Manager Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki, technik usług kosmetycznych. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych, ma bogatą praktykę zawodową, a według klientek „złote ręce”.
Wykonuje m.in. mikrodermabrazję, mezoterapię igłową i bezigłową oraz zabiegi z wykorzystaniem kwasów owocowych. Ceniona przez  klientki za niezwykłą delikatność, subtelny sposób bycia i pogodną naturę. Laseroterapeutka obsługująca IPL iPulse 200 oraz laser diodowy LightSheer. Specjalistka kriolipolizy LipoCryo oraz rozbijania tanki tłuszczowej i cellulitu metodą "Żelazka".


dr dermatologii

  lek. med. Ewa Duda

Lekarz dermatologii estetycznej. Od 20 lat zajmuje się dermatologią estetyczną. Ceniony w środowisku i przez pacjentów fachowiec z ogromną praktyką. W swojej specjalizacji prowadzi szkolenia dla lekarzy. Pracuje również w klinice dermatologii i dermatologii estetycznej w Łodzi.

   mgr Justyna Tomczak

Kosmetolog. Laseroterapeutka z wieloletnim doświadczeniem w depilacji LightSheer oraz IPL iPulse 200.  Osoba empatyczna i niezmiernie delikatna. Cechuje ją wysoka kultura osobista i rzadko spotykana cierpliwość. Specjalistka z kriolipolizy LipoCryo


KONTAKT

Grupa Merilyn

ul. Gałeckiego 1b
96-100 Skierniewice
tel. 46 833 40 40

kontakt@merilyn.pl  |  Współpraca

pon nieczynne
wt-czw: 1000-1800
pt: 0800-2000
sob: 0900-1400

Centra depilacji i laseroterapii:

gabinet - najbliższe zabiegi


klasyczna

depilacja laserowa, laseroterapia, odchudzanie,
lipocryo, wymrażanie tkanki tłuszczowej,
odchudzanie, makijaż permanenty light sheer, dietetyka ,
opalanie natryskowe, ipl, tatuaż brokatowy

by Ebiuro.pl
YouTube