depilacja laserowa logo
YouTube
Agnieszka Buczyńska

Agnieszka Buczyńska

Właścicielka Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki oraz Gabinetu Kosmetycznego Merilyn.  Laseroterapeutka z siedmioletnim doświadczeniem, obsługująca IPL iPulse 200 oraz laser diodowy LightSheer. Specjalistka kriolipolizy LipoCryo.  Technik usług kosmetycznych. Od 20 lat zajmuje się wizażem, jest również stylistką paznokci. Linergistka makijażu permanentnego Swiss Color z umiejętnościami zdobywanymi na  na licznych szkoleniach prowadzonych przez trenera międzynarodowego.



Magdalena Dąbrowska

Magdalena Dąbrowska

Manager Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki, technik usług kosmetycznych. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych, ma bogatą praktykę zawodową, a według klientek „złote ręce”.
Wykonuje m.in. mikrodermabrazję, mezoterapię igłową i bezigłową oraz zabiegi z wykorzystaniem kwasów owocowych. Ceniona przez  klientki za niezwykłą delikatność, subtelny sposób bycia i pogodną naturę. Laseroterapeutka obsługująca IPL iPulse 200 oraz laser diodowy LightSheer. Specjalistka kriolipolizy LipoCryo oraz rozbijania tanki tłuszczowej i cellulitu metodą "Żelazka".


dr dermatologii

  lek. med. Ewa Duda

Lekarz dermatologii estetycznej. Od 20 lat zajmuje się dermatologią estetyczną. Ceniony w środowisku i przez pacjentów fachowiec z ogromną praktyką. W swojej specjalizacji prowadzi szkolenia dla lekarzy. Pracuje również w klinice dermatologii i dermatologii estetycznej w Łodzi.

   mgr Justyna Tomczak

Kosmetolog. Laseroterapeutka z wieloletnim doświadczeniem w depilacji LightSheer oraz IPL iPulse 200.  Osoba empatyczna i niezmiernie delikatna. Cechuje ją wysoka kultura osobista i rzadko spotykana cierpliwość. Specjalistka z kriolipolizy LipoCryo


   dr  nauk medycznych Michał Grabowski

Specjalista chirurgii ogólnej od 20 lat, ma ponad 25 lat stażu zawodowego. Doktoryzował się z  chorób żył. . W swojej pracy doktorskiej porównywał dwie metody leczenia – klasyczną operację żylaków z leczeniem kriochirurgicznym. Zajmuje się również flebologią (dział medycyny zajmujący się diagnostyka i leczeniem chorób żył).
Pacjentki dr Grabowskiego cenią troskliwą opiekę po zabiegową.


   Beata Dobrowolska

Dyplomowana kosmetyczka z ponad 20-letnim stażem. Jest linergistką makijażu permanentnego Swiss Color podnosząca swoje kwalifikacje  na licznych szkoleniach prowadzonych przez trenera międzynarodowego.

Jest wieloletnim instruktorem, a także praktykiem, zabiegów elektrolizy i elektrokoaguacji (usuwania brodawek, prosaków, włókniaków, tłuszczaków, naczyniaków i siwych włosów).




fizjoterapia rehabilitacja

   mgr Rafał Augustyniak

Magister fizjoterapii ukończonej na  Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Fizjoterapią zajmuje się od 2005 roku. Specjalizuje się w rehabilitacji ortopedycznej i sportowej. Przez lata związany z Centrum Rehabilitacji Sportowej w Warszawie . W latach 2009 – 2011 współpracował z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki jako fizjoterapeuta m.in. mistrza olimpijskiego - Tomasza Majewskiego. Ma pod swoją opieką zarówno sportowców o wysokim poziomie wytrenowania, amatorów, a także osoby z przewlekłymi problemami układu ruchu.




Mykologia Podologia

   Maja Peruga - Baran

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego na Wydziale BiOŚ ze specjalizacją Mykologia. Technik Usług Kosmetycznych z wieloletnim doświadczeniem. Specjalista ds. podologii. Członek Polskiego Towarzystwa Podologicznego. Kilkuletnia praca oraz dziesiątki odbytych szkoleń pozwoliły jej uzyskać praktyczne kwalifikacje w zakresie podologii. Paznokcie wrastające, wkręcające się, zgrubiałe, zdeformowane a także inne dolegliwości w obrębie stóp nie kryją przed nią żadnych tajemnic. Stosuje zabiegi i terapie pozwalające na zniwelowanie zmian chorobowych np. klamry ortonyksyjne. Jej pasją są również zdrowe paznokcie dłoni, ich pielęgnacja i zdobnictwo. Do swojej pracy podchodzi z ogromną pasją i zaangażowaniem.






PROMOCJE TYGODNIA

promocja ważna do dnia 2017-05-27

Likwidacja blizn i rozstępów

-50%

NEWSY

KONTAKT

Grupa Merilyn

ul. Gałeckiego 1b
96-100 Skierniewice
tel. 46 833 40 40

kontakt@merilyn.pl  |  Współpraca

pon nieczynne
wt-czw: 1000-1800
pt: 0800-2000
sob: 0800-1400

Centra depilacji i laseroterapii:

gabinet - najbliższe zabiegi


mobilna

depilacja laserowa, laseroterapia, odchudzanie, lipocryo, wymrażanie tkanki tłuszczowej,odchudzanie, makijaż permanenty light sheer, dietetyka ,opalanie natryskowe, ipl, tatuaż brokatowy

by Ebiuro.pl